Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak tobie obiecam że za 4 lata dostaniesz 8 tysi to sie zgodziśż? Bo ja nie. Mgę obiecaść ci nawet że co miesiąc od 2022 roku będę dawał ci po jednej części samochodu Ferrari! Zgadzasz się? Przyjdzie nowa zmiana, anulują poprzednie i znowu zostaną z ręką w nocniku.. Jeśli coś mają ugrać to tylko teraz. Zreszą wg Pana Jarosława wyżej stoją świnie i krowy w łańcuchu pokarmowym niż nauczyciele bo na to kasa się znalazła. Co do waszych tekstów w stylu niech zmieną pracę.. na jaką? Na taką na której się nie znają ? Gdyby jeszcze mieli po 20 parę lat to tak. Ale znajdż mi firmę która zatrudni człowieka w wieku ok 50 lat. Chyba tylko na dozorcę. Sam mam 40 lat (co prawda nie jestem nauczycielem) ale ze znalezieniem firmy z lepszę płacą jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byliście wy wszyscy podburzacze, mąciwody, kiedy rozkradano państwo. Sprzedawano za bezcen banki i przedsiębiorstwa, huty, cementownie, stocznie i zakłady produkcyjne? Gdzie byliście obłudnicy i krętacze, demoralizatorzy i parweniusze? Woda sodowa uderzyła wam do głowy i udajecie, że jesteście tolerancyjni i demokratyczni. Jak dzieje się źle to chowacie głowy w piasek, a jak zdrajcy sypią pieniądze to jesteście gotowi zagryźć swoją matkę i ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech krowy i tuczniki staną przy tablicy i uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do PO-zsl: Zwolniliście 40 tys. nauczycieli, zamknęliście dwa tys. szkół i dodaliście dwie godziny pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chleb macie, na mieszkanie macie, na ubrania macie. To na co chcecie więcej pieniędzy? Na zbytki i wszeteczeństwa? Podwyżek domagajcie się od Niemców, francuzów i Rosjan, którym rozdano majątek Rzeczypospolitej. W głowach poprzewracało się wiarołomcom Rzeczypospolitej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna została doprowadzona do nędzy. Zniszczono cukrownie i inne zakłady pracy, doprowadzono do nieopłacalności produkcję rolniczą, hodowlę zwierząt i uprawy roślin, zmuszono młodych do uciekania ze wsi, a teraz z miast i miasteczek Lubelszczyzny. Region wyludnia się i wymiera, coraz większe zubożenie mieszkańców i kto za to odpowiada? Ci którzy doszli do władzy trzy lata temu, czy ci którzy rządzili tu od pokoleń partyjnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o telefony samsung to zdecydowanie jestem na tak. Sam mam i niedwno wziąłem żonie na urodziny samunga s9 w play. Jest bardzo zadowolona bo teraz ma telefon z dobrym aparatem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...